Contacts



Seiteninhalt: nmc entrance
 
Bild: call center women
 
Bildbeschreibung:

Tehdasmyymälä on auki 3 päivää viikossa; keskiviikko, torstai ja perjantai.



Tehdasmyymälä kiinni viikot 27-30.
(03.07 – 30.07.2017)



Kiitos mielenkiinnostasi yhtiötämme kohtaan.

Seuraavat henkilöt auttavat sinua mielellään:
Verksamhetsplatserna i Finland

NMC Termonova Oy
Torppanummentie 44
10210 Inkoo, Finland
Tel: +358 (0) 2078 09600
Fax: +358 (0) 2078 09601

info@termonova.fi


Försäljning:

Industriella material: Sune Lindberg, Tel: 020 7809604

Fabriksförsäljning: Björn Ekholm, Tel: 020 7809632, mon - fre 8.00 - 15.30

Export: Magnus Sjöblom, Tel: +358 (0) 20 7809611

Kundservice:

Finland, Baltien, Sverige: Matias Enroth, Tel: +358 (0) 20 7809605

Export: Maria Sarin, Puh. +358 (0) 207 809 606

Headquarters Cellfoam


NMC Cellfoam Oy
Eturuskonkatu 2
33720 TAMPERE
Finland
VAT FI02039654

Customer Service
Tel. +358 29 7010 1200
sales@cellfoam.fi


Sales

Markus Lahtinen, Technical Sales
Construction, Ventilation, Electronics
+358 400 799 880
markus.lahtinen@cellfoam.fi


Juha Murtojärvi, Technical Sales
Vehicle- and Metal Industry, OEM
+358 46 923 6833
juha.murtojarvi@cellfoam.fi


Johanna Rajakangas, Technical Sales
Packaging, Sports & Leisure, Retailer
+358 40 750 0078
johanna.rajakangas@cellfoam.fi


Hanna Tenhunen, Technical Sales
Healthcare, Plastics
+358 44 906 9405
hanna.tenhunen@cellfoam.fi


Lasse Kinnari, Technology, R&D
+358 50 500 3684
lasse.kinnari@cellfoam.fi


Jussi Eerola, Commercial Manager
+358 40 5648 501
jussi.eerola@cellfoam.fi