Yhteystiedot



Seiteninhalt: nmc entrance
 
Bild: call center women
 
Bildbeschreibung:

Tehdasmyymälä on auki 3 päivää viikossa; keskiviikko, torstai ja perjantai.



Tehdasmyymälä kiinni viikot 27-30.
(03.07 – 30.07.2017)




Kiitos mielenkiinnostasi yhtiötämme kohtaan.

Seuraavat henkilöt auttavat sinua mielellään:
Toimipaikat Suomessa:

Solumuovin valmistus

NMC Termonova Oy
Torppanummentie 44
10210 Inkoo, Finland
Puh: +358 (0) 207 809 600
Fax: +358 (0) 207 809 601

info@termonova.fi


Myynti:

Johan Lindholm, Puh. +358 (0) 207 809 604

Magnus Sjöblom, Puh. +358 (0) 207 809 611

Tehtaanmyymälä: outlet@termonova.fi, Björn Ekholm, Puh. +358 (0) 207 809 632 ja 050 4077 197
  • Aukioloajat: ke - pe 8.00 - 15.30


Asiakaspalvelu:

Matias Enroth, Puh. +358 (0) 207 809 605

Maria Sarin, Puh. +358 (0) 207 809 606

Yhteyshenkilöiden sähköpostit muotoa (etunimi.sukunimi@termonova.fi)

Jatkojalostus


NMC Cellfoam Oy
Eturuskonkatu 2
33720 TAMPERE
Finland
VAT FI02039654

Customer Service
Tel. +358 29 7010 1200
sales@cellfoam.fi


Sales

Markus Lahtinen, Technical Sales
Construction, Ventilation, Electronics
+358 400 799 880
markus.lahtinen@cellfoam.fi


Juha Murtojärvi, Technical Sales
Vehicle- and Metal Industry, OEM
+358 46 923 6833
juha.murtojarvi@cellfoam.fi


Johanna Rajakangas, Technical Sales
Packaging, Sports & Leisure, Retailer
+358 40 750 0078
johanna.rajakangas@cellfoam.fi


Hanna Tenhunen, Technical Sales
Healthcare, Plastics
+358 44 906 9405
hanna.tenhunen@cellfoam.fi


Lasse Kinnari, Technology, R&D
+358 50 500 3684
lasse.kinnari@cellfoam.fi


Jussi Eerola, Commercial Manager
+358 40 5648 501
jussi.eerola@cellfoam.fi